استفاده كاربران محترم از كليه خدمات ارائه شده در وب سايت مانا تمبر، منوط به قبول شرايط و ضوابط زير مى باشد.

كليه قواعد و ضوابط اجرائى در مانا تمبر مطابق با قوانين حاكم بر جمهورى اسلامى ايران و قوانين تجارت الكترونيك كشور مى باشد.

نحوه تماس با ما :

كليه عمليات انجام شده در وب سايت مانا تمبر با رعايت قوانين تجارت الكترونيك ، به صورت كاملا الكترونيكى و اينترنتى انجام مى يابد و كاربر محترم اجازه ارتباط با خود را از طريق راه هاى ارتباطى چون : تماس تلفنى ، پيام كوتاه ، ايميل ، و ارسال نامه ، به مانا تمبر مى دهد.
پل هاى ارتباطى با مانا تمبر در قسمت تماس با ما به صورت كامل و جامع ارائه گرديده است.

رعايت حريم خصوصى :

كليه اطلاعات شخصى كاربران به صورت كاملا محرمانه طلقى گرديده و در آرشيو مانا تمبر به صورت كاملا محفوظ نگهدارى مى گردد و امكان دسترسى به اين اطلاعات صرفا به مديريت سايت تعلق دارد.

نمايندگى :

مانا تمبر در هيچ نقطه اى از كشور نمايندگى فروش و يا خدمات پس از فروش ندارد و كليه خدمات و تراكنش هاى مالى از طريق وب سايت مانا تمبر و دفتر رسمى ( واقع در قسمت تماس با ما) قابل رسيدگى مى باشد.
لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده اشخاص حقيقى و حقوقى ديگر، مراتب را جهت پيگرد قانونى به شماره تلفن ٠٤١٣٥٥٤٨٤٩١ اطلاع رسانى فرماييد.

سياست قيمت گذارى :

قيمت گذارى محصولات ارائه شده در مانا تمبر با توجه به وجود كاتالوگ هاى رسمى و مورد تائيد جامعه مجموعه داران و كلكسيونرها، براى تمبر و اسكناس ايرانى ، كاتالوگ هاى معتبر موسسه نوين فرح بخش بوده و سياست قيمت گذارى براى سكه هاى كلكسيونى ، قيمت خريد و فروش عادلانه و منطقى سكه در بازار مى باشد.

رويه ثبت و رسيدگى سفارش :

كاربر محترم در اولين گام اقدام به ثبت نام و عضويت در وب سايت مانا تمبر نموده و اين عضويت تنها يكبار براى هميشه بوده و در مراجعات بعدى ، احتياج به عضويت مجدد نمى باشد. لذا به خاطر سپارى رمز عبور براى كاربران محترم توصيه ميگردد.
پس از عضويت در وب سايت مانا تمبر ، كاربر محترم اقدام به افزودن كالاى مورد نياز به سبد خريد نموده و با كليك بر روى گزينه ثبت سفارش ،مراحل بعدى خريد را پيموده و به صفحه رسمى پرداخت الكترونيكى هدايت مى شود.
در صورت وجود هرگونه مشكل احتمالى در پرداخت و ثبت سفارش ، كاربر محترم مى تواند مراتب را جهت برطرف سازى مشكل به وسيله تماس تلفنى يا پيامك ، اطلاع رسانى نمايد.
كالاهاى سفارش داده شده كاربر محترم ، پس از تائيد از سمت مديريت مانا تمبر ، در اولين فرصت و روز كارى به صورت پست سفارشى ارسال خواهد شد.
با توجه به اينكه ارسال بسته هاى مختلف با اوزان مختلف ، منوط به پرداخت مبالغ مختلف از طرف كاربران محترم مى باشد، مانا تمبر جهت رفاه حال عزيزان و برطرف سازى اين مشكل ، مبلغ ثابت 30 هزارتومان از بابت هزينه ارسال كالا از مشترى دريافت مى نمايد كه اين مبلغ به صورت اتوماتيك وار بر روى فاكتور خريد اعمال شده و از حساب كاربر كسر خواهد شد.
درصورت خريد كالا بيشتر از مبلغ 300 هزارتومان، مانا تمبر، اجناس را به صورت رايگان ارسال مى نمايد و مبلغ 30 هزارتومان به صورت اتوماتيك وار از فاكتور حذف مى گردد.

شرايط استرداد كالا :
مانا تمبر در جهت رفاه مشتریان گرامی و ایجاد بستری امن و قابل اعتماد برای خرید کالا از وب سایت مانا تمبر، شرایطی را برای باز پس فرستادن کالا در نظر گرفته است.
1- کالای دریافتی مورد قبول مشتری نباشد (انطباق نداشتن کالا با جزئیات آن در سایت، معیوب بودن کالا و...)
2- غیر اصل بودن کالا
3- آسیب دیدگی در زمان حمل
لذا مانا تمبر متعهد ميگردد در صورت محيا بودن شرايط فوق الذكر جهت استرداد كالا اقدام نمايد و كاربر محترم ٧ روز فرصت استرداد كالا را داشته و تنها هزينه پست از كاربر كسر گرديده و به حساب وى پرداخت خواهد شد.
حوادث غير مترقبه :
تمامی شرایط و قوانین مندرج فوق، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه، مانا تمبر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
مانا تمبر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق روش های تماس ذکر شده با ما در میان بگذارید.
 
قوانین فوق در تاریخ 1401/03/03 بروز رسانی شده است.