به نام حی یزدان

فروشگاه اینترنتی مانا تمبر زیر نظر فروشگاه مانا تمبر درحال فعالیت می باشد. مهندس رضا انارچی مدیر این فروشگاه به علت علاقه وافر به جمع آوری کلکسیون های تمبر، سکه و اسکناس، کار نیمه حرفه ای خود را از سال 1375 آغاز نموده و با کسب تجربه و استفاده از محضر اساتیدی چون سید جمال ترابی طباطبائی (پدرسکه شناسی ایران) ، مقصود موتمنی طباطبائی و محمدتقی ابراهیم زاده ،از سال 1380 این رشته را به صورت حرفه ای ادامه داده است.

از کارهای اجرائی مانا تمبر در طول فعالیت می توان به مواردی چون طراحی و تولید آلبوم های تمام مصور سکه برای اولین بار در ایران و همچنین تولید آلبوم های مصور تمبر با برند تجاری "ابریشم" و همچنین برگزارى اولين نمايشگاه تمبر استان آذربايجان شرقى و شهر تبريز در آبان ماه ١٣٩٤اشاره نمود.

گسترش روز افزون ارتباطات الکترونیکی و اینترنت و همچنین نبود فرصت کافی علاقمندان جهت حضور در فروشگاه و اخذ خدمات، و رغبت عموم مردم برای خرید آنلاین، مانا تمبر را برآن داشت تا نسبت به طراحی وب سایتی رسمی و جامع در زمینه کلکسیون های تمبر، سکه و اسکناس اقدام نماید و از این طریق پاسخگوی نیازهای مشتریان محترم باشد.

امید است با همکاری شما مجموعه داران گرامی بتوانیم گامی هر چند کوتاه در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه برداریم.

فروشگاه مانا تمبر آمادگی خود را جهت هرگونه راهنمائی و ارائه خدمات به کلکسیونرهای ارجمند اعلام نموده و منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما بزرگواران می باشد.